Kontakt

609 423 701

Paxis.pl

ul. Składkowskiego 11,
09-530 Gąbin

biuro@paxis.pl
pieczątki@paxis.pl

Najczęściej zadawane pytania

Tak pieczątka  jest od razu nasączona tuszem który wystarczy na kilka tysięcy odbić. W zależności od użytkowania.

Nie robimy pieczątek ze zdjęć. Zdjęcie można przesłać jako pogląd jak ma wyglądać. Pieczątka nie będzie identyczna bo zależy to o wielu czynników. Ustawienie maszyny, sam automat, guma czy użyty tusz oraz wiele innych zależności.

Nie projekt jest wliczony w cenę chyba że chodzi o logo czy grafiki które nie są wysłane w wersji wektorowej. Wtedy jest dopłata za wektoryzację.  

Zanim zdefiniujemy plik wektorowy, zróbmy krok do tyłu. Pracując nad dowolnym projektem cyfrowym, napotkasz dwa różne typy plików graficznych — rastrowe i wektorowe. Są one inaczej tworzone i lepiej nadają się do niektórych projektów niż do innych.

 

 

 

Pliki rastrowe składają się z ustalonej liczby kwadratowych pikseli. Oznacza to, że pliki rastrowe mogą zostać zniekształcone, jeśli ich rozmiar zostanie zwiększony tak, że przekroczy obszar, który miały wypełnić piksele.

Obrazy wektorowe nie zawierają pikseli. Są one tworzone za pomocą równań matematycznych, linii i krzywych — przy użyciu punktów rozmieszczonych na siatce — co oznacza, że obrazy można powiększać (lub pomniejszać) w nieskończoność bez utraty rozdzielczości. Ogólnie rzecz biorąc, pliki wektorowe nie tracą jakości podczas zmiany rozmiaru.

Tak darmowa dostawa obowiązuje na wszystkie towary nawet na papier ksero

Nie zamówienia składamy za pomocą sklepu internetowego. Telefonicznie możemy pomóc wybrać jakoś towar.  Dzięki temu rozwiązaniu unikniemy błędów w ulicach nazwiskach numerach telefonu.

Paxis Ul. Składkowskiego 11 09-530 Gąbin

PKO S.A 60 1950 0001 2006 0523 4383 0002

Shopping Cart
Paxis.pl